Cesta na klubovnu

 
 
Do Plzně se dostanete všelijak, ale doporučujeme vlak, nebo autobus. Pak je cesta jednoduchá, na klubovnu se dostanete použitím městské hromadné dopravy (MHD).

Popis dopravního spojení z hlavního vlakového nádraží

Z nádraží vyjděte bočním vchodem směrem na ulici Šumavská a dojděte až na tramvajovou stanici "Hlavní nádraží". Na zastávce ve směru Vaší chůze počkejte na tramvaj č.1 - směr Bolevec (obvykle jezdí jen jeden vagón, tak s tím počítejte :). Tou pojedete cca 25 min. Vystupte na zastávce Okounová - většina tramvají hlásí stanice, nebo to poznáte podle obchodního střediska Billa po levé straně jízdy. Vraťte se na křižovatku (kterou tramvaj přejela) a vydejte se doleva podél silnice. Dojdete až k mostu přes železnici a hned za ním zahněte doleva. Po asfaltové silnici se dostanete až na hráz rybníka a dále ke klubovně (velká žluto - oranžovo - bílá budova).

 . 

Popis dopravního spojení z centrálního autobusového nádraží (CAN)

Nasměrujte se na východ mířící k tramvaji. U silnice se dejte vpravo a jděte podél ní 800m až k velké křižovatce V sadech pětatřicátníků. Tu ve směru chůze přejděte až na tramvajovou stanici "Hlavní pošta"  a tam nasedněte na tramvaj č.1 (směr Bolevec). Tou pojedete cca 20 min. Vystupte na zastávce Okounová - většina tramvají hlásí stanice, nebo to poznáte podle obchodního střediska Billa po levé straně jízdy. Vraťte se na křižovatku (kterou tramvaj přejela) a vydejte se doleva podél silnice. Dojdete až k mostu přes železnici a hned za ním zahněte doleva. Po asfaltové silnici se dostanete až na hráz rybníka a dále až ke klubovně (velká žluto - oranžovo - bílá budova).


Nepřestupní jízdné v městské hromadné dopravě stojí 18Kč (15+) děti 6-15 za 9Kč

www.pmdp.cz/jizdne/jednotlive-jizdne/

zpět

Příjezd autem

 

Ke klubovně je přísný zákaz vjezdu automobilem ! ! !


Při příjezdu do Plzně se držte směru "ostatní tranzit" do doby, než bude na cedulích směr "Most" nebo místní pojmenování části Plzeň Bolevec. Až budete v Bolevci (poslední části cesty), pojedete podél tramvaje až ke světelné křižovatce, kde je nákupní středisko "Billa" s přilehlým parkovištěm. Toto místo doporučujeme  pro zaparkování vašich automobilů. Parkoviště je vyznačeno Bodem č.1 na této mapě  www.mapy.cz/s/fiZV .

 

zpět

 

 

Pro dobrodruhy jsou zde GPS souřadnice:
N 49°47.112', E 13°23.626'